• Ваш перелік
    "Перелік порівняння" порожній
097-585-99-05, 050-910-23-62, 063-113-07-97

Пн–Пт: з 9:00 до 20:00
Сб: з 9:00 до 17:00

Група компаній ГАЛПАСТ-МАШ

Група компаній ГАЛПАСТ-МАШ (ПП ГАЛПАСТ) об'єднує українських виробників якісного та сучасного обладнання для міні пекарень. Гарантійне та сервісне обслуговування.

Допомагаємо підібрати недороге та надійне обладнання для укомплектування міні-пекарень. В першу чергу ми пропонуємо розглянути обладнання українського виробництва, що по ціні значно дешевше за обладнання іноземного виробництва і при цьому в більшості не поступається якістю та надійністю.

На даний час ми готові запропонувати комплекти обладнання для міні пекарень потужністю до 1 тони тіста в зміну (до 12 годин). Два таких комплекти дадуть відповідно до 2 тон тіста в зміну. А якщо запустити цілодобове виробництво, то відповідно можна досягнути потужності до 4 тон тіста. Це все, звісно, за розумну ціну.

Окрім обладнання для міні пекарень ми пропонуємо нашу ексклюзивну послугу "Навчання персоналу для роботи на міні-пекарні". Коли ви відкриваєте міні-пекарню то однозначно стикаєтесь із проблемою підбору грамотних фахівців. І хоча на перший погляд випікання хліба то справа проста (в домашніх умовах можливо так і є), то у промислових масштабах це значно складніша справа. За 7 днів ми навчимо ваш персонал працювати в команді, навчимо розуміти як правильно замішувати тісто, як правильно випікати хліб та здобу, що робити при непередбачуваних ситуаціях тощо. Навчимо випікати до 40 видів хлібобулочних виробів.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар у перелік побажань, потрібно