• Ваш перелік
    "Перелік порівняння" порожній
097-585-99-05, 050-910-23-62

Пн–Пт: з 9:00 до 20:00
Сб: з 9:00 до 17:00

Група компаній ГАЛПАСТ-МАШ

Група компаній ГАЛПАСТ-МАШ (ПП ГАЛПАСТ) об'єднує українських виробників якісного та сучасного обладнання для міні пекарень. Гарантійне та сервісне обслуговування.

Допомагаємо підібрати недороге та надійне обладнання для укомплектування міні-пекарень. В першу чергу ми пропонуємо розглянути обладнання українського виробництва, що по ціні значно дешевше за обладнання іноземного виробництва і при цьому в більшості не поступається якістю та надійністю.

На даний час ми готові запропонувати комплекти обладнання для міні пекарень потужністю від 100 до 1300 кг тіста в зміну (до 10 годин). Продуктивність пекарні можна збільшувати. Це все, звісно, за розумну ціну.

Окрім обладнання для міні пекарень ми пропонуємо нашу ексклюзивну послугу "Технологічний запуск пекарень" або іншими словами "Навчання персоналу для роботи на міні-пекарні". Коли ви відкриваєте міні-пекарню то однозначно стикаєтесь із проблемою підбору грамотних фахівців. І хоча на перший погляд випікання хліба це справа проста (в домашніх умовах можливо так і є), то у промислових масштабах це не зовсім так. За 7 днів ми навчимо ваш персонал працювати в команді, навчимо розуміти як правильно замішувати тісто, як правильно випікати хліб та здобу, що робити при непередбачуваних ситуаціях тощо. Навчимо випікати до 40 видів хлібобулочних виробів.

  • Ваш перелік
    "Перелік порівняння" порожній
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар у перелік побажань, потрібно