• Ваш перелік
  "Перелік порівняння" порожній
097-585-99-05, 050-910-23-62

Пн–Пт: з 9:00 до 20:00
Сб: з 9:00 до 17:00

Міні-пекарня. Комплект обладнання ЕКОНОМ до 500кг тіста в зміну

Завантажити опис комплекту обладнання для міні-пекарні Економ до 500кг тіста в змінуВипікати можна все що завгодно. Піч випікає круглий та овальний хліб масою до 0,6кг на усіх деках - відстань між деками дозволяє. Піч особливо багато може випекти формового хліба, тобто соціального - 60 штук за 1 раз!  Як бачимо пекарня на основі цієї печі є чимось середнім між дуже малою пекарнею і великою пекарнею, але разом з тим відчутно продуктивна і вимагає значно меншу площу приміщення та що головне є доступною по ціні. Працювати просто і легко - відкрив дверцята, заклав дека з продукцією, двері закрив і все - вироби випікаються! Перевага пароконвекційних печей у більшій виробничій потужності. За один раз можна одразу великих 8 деко розміром 600х800мм продукції випекти. Робоча потужність печі неймовірно низька, всього 24 кВт/год і це вже разом з камерою вистійки. Для зміни досить 2-3 людини (3-4, якщо буде повне завантаження по дрібноштучці або 3 людини і докупити необхідне устаткування для автоматизації процесів). Звертайтесь!

Працюємо по всій Україні!

Комплект обладнання для міні-пекарні продуктивністю до 500кг хлібобулочних виробів по тісту за зміну (до 10 годин).

 

ЕКОНОМ-ВАРІАНТ

 

У комплект входить:

 1. Піч пароконвекційна німецького виробництва. Ручне або програмне управління. Загалом 8 великих дек 600х800мм. Площа випіку відчутна 3,84м2; 
  - За бажанням замовника піч може бути на меншу чи більшу кількість деко.
  - В основному таку піч використовують для випікання хліба в асортименті та різноманітної дрібноштучної випічки, виробів із слойоного тіста, багети тощо. Піч універсальна, а тому якщо витягнути деко "через раз", то на чотирьох деках абсолютно спокійно можна випікати більшу за розмірами продукцію (хліб до 1,2кг або 60 хліба формового тощо);
 1. Камера вистійки що комплектується разом із піччю на 8 великих деко 600х800мм (або 16 менших деко 600х400мм, можливо для вашого виробництва такий розмір буде зручніший).
  - Автоматична підтримка температури. Підтримка вологості або постійн або також автоматичне;
 2. Борошнопросіювач малогабаритний, бункер на 15 кг борошна.На початку можна розпочати діяльність і без цієї одиниці обладнання - тобто просіювати борошно вручну ситом;
 3. Тістомісильна машина що замішує максимум до 80кг тіста. Якщо ви плануєте випікати також і соціальний хліб, а це 60 хліба формового за 1 раз, іншими словами потрібно замісити 42кг тіста - дешевшого тістоміса який би справився із такою задачею не знайти.
  - Якщо соціальний хліб випікати не плануєте, в такому випадку краще взяти іншшу тістомісильну машину меншу за розмірами, діжа буде достатньою до 60 літрів;
 4. Деко 600х800 із сталі бо алюмінію на вибір;
 5. Стіл виробничий. Стільниця із вологостійкої фанери або із нержавіючої сталі на вибір. Розміри та модифікації на вибір;
 6. Вагонетка на 16 деко для тимчасового зберігання щойновипеченої продукції;
 7. Градусник для тіста. Вкрай необхідна річ на виробництві;
 8. Пекарські рукавиці.

 

Даний комплект складений із обладнання перевіреного нашим досвідом!

Пекарень обладнаних на основі німецьких пароконвекційних печей дуже багато по усій Україні, що говорить про їх надійність та якісний результат роботи.

Влаштовує усе:

 • ­­Широкий асортимент хлібобулочної продукції (хліб, батони, булочки, пиріжки, багети, чіабати, листкове і т.д.). Кондитерку випікати також можна без проблем, але якщо це будуть не великі об'єми, краще докупити значно меншу піч і використовувати тільки для цих цілей;
 • Не великий персонал, 2-3 працівника на зміну;
 • Висока продуктивність до 500кг тіста в зміну;
 • Ціни – ціни вас приємно здивують!

Міні хлібопекарні купити в Україні

 

Далі пропонуємо ознайомитись із усім переліком обладнання почергово.

 

1. Сучасна, надійна та доступна по ціні пароконвекційна піч німецького виробництва!

Насамперед обираємо піч. За один раз випікається одразу продукції на 8 великих деко 600х800мм, що дуже вигідно як по часу роботи, так і по споживанню електроенергії, адже така піч споживає всьоого ~ 24кВт/год і це одразу з камерою вистійки, що дуже економно та продуктивно. Сама піч компактна та красива - можна показувати споживачам.

Піч пароконвекційна MIWE AEROMAT купити в Україні

Піч пароконвекційна Miwe Aeromat з витяжним ковпаком та камерою вистійки Б/У Німеччина.
Орієнтовна вартість від 136 тис. грн.
Продуктивність до 500кг тіста в зміну.

Модель печі Miwe Aeromat це модель попереднього покоління печей відомого німецького виробника. Якість випікання ідеальна. Стан Б/У. Піч дуже добре себе зарекомендувала, тому ви маєте змогу придбати надійну піч за практично ті самі гроші що коштує нова піч продуктивністю до 300кг тіста в зміну, але в той же час продуктивність складе до 500кг тіста в зміну без втрати якості та надійності.

Далі пропонуємо переглянути наші відео ролики з пекарень які ми запустили, та відео ролики від виробника печей про їхні можливості.

.

.

Просіювач борошна малогабаритний 15кг бункер2. Просіювач борошна малогабаритний (Україна)

Вартість: 7 тис. 788 грн.

Борошнопросіювач вібраційного типу, призначений для просіювання борошна та очищення від сторонніх домішок за допомогою магнітовловлювачів, а також служить для розпушування та аерації борошна (насичення киснем), що сприяє кращому бродінню тіста. Борошнопросіювач може використовуватися на підприємствах громадського харчування, хлібопекарської та кондитерської промисловості.

 

Техничні характеристики

Значение

1

Продуктивність, кг/год.

150

2

Напруга живлення, В

220

3

Номінальна потужність, кВт

0,18

4

Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм

510 х 510 х 680

5

Маса, кг

32

 

Просіювач борошна малогабаритний з бункером ємністю до 15кг борошна. Просіє 15кг всього за 6шв. Такий просіювач підходить для невеликих пекарень де зазвичай стоять жарочні шафи або пекарські шафи (дрібноштучка).

 

 

 

Тістомісильна машина Restoitalia SK202VW

3. Тістомісильна машина

Спіральна тістомісильна машина з фіксованою нержавіючою діжею місткістю 48 л., що здатен замісити до 28 кг. тіста.

Пропонуємо 2-х швидкісну машину. Друга швидкість дозволить у потрібний момент швидше замісити тісто і відповідно швидше приступити до подальшої роботи.

Вартість: від 45 тис. грн.

Характеристики:

Потужний ланцюговий привід. Діжа, захисна сітка діжі і спіраль тістоміса виготовлено із нержавіючої сталі. Реле включення низької напруги 12В. Фіксована діжа 300х210, непідйомний робочий мех-м, обсяг діжі 48л, разове завантаження тіста до 28 кг, 2 швидкості.

.

Деко для випікання

4. Деко для випікання (Україна)

Розмір, мм: 600х400. Борт, мм: 20 (подвійна обвальцовка!). Товщина, мм: 0,8. Чорна харчова сталь. Для повного завантаження печі потрібно 12 або 18 противнів.

Вартість: 400х800, рівна поверхня: від 299грн.

 

         

 Стіл виробничий, для роботи з тістом

 

5. Стіл виробничий, для роботи з тістом

Столешня виготовлена із вологостійкої фанери.
Міцний каркас із нержавіючої сталі
Одна полиця
Висота стола: 850мм

Столи виготовляються із високоякісної сталі AISI 201.
Під замовлення столи виготовляються довжиною від 800 до 2000мм; шириною 600, 700 і 800мм.

Сталь марки AISI 201 оптимально легована хромом, нікелем, марганцем, міддю і азотом. Її хімічний склад забезпечує аустенітну структуру, високу міцність і прекрасну стійкість до деформування. Нержавіюча сталь марки AISI 201 має високу корозійну стійкість і не поступається за цим показником таким популярним маркам як AISI 321, AISI 304 і ін. при експлуатації в органічних, кислотних та інших помірно агресивних середовищах. При цьому нержавіюча сталь AISI 201 відчутно дешевша за аналогічні пропозиції, завдяки чому вироби із даної марки сталі є дуже популярними в підприємствах харчової промисловості.

Вартість стола 700х1200: від 3  тис. 104 грн.

/

Візок на 18 направляючих під противні для зберігання хлібобулочних виробів

 

6. Вагонетка на 18 деко. Одинарна (18х1)

Вартість: 4 тис. 464 грн.

Вагонетки кондитерські виготовлені із сталі з полімерним покриттям / Направляючі із нержавіючої сталі.

Направляючі поставлені під прямим кутом для роботи із стальними або алюмінієвими деко.

Вагонетка розрахована на 18 деко.

Відстань між направляючими 80мм.

Висота: 1800

За бажанням замовника можемо виготовити подвійні вагонетки (18х2). Ціна 6999грн.

Якщо направляючі зробити не із нержавійки, а із сталі - буде дешевше

.

Форми з лози для тіста

7. Форми з лози для ферментації тіста

Вартість: від 96 грн.

(Польська лоза. Пробували з нашої робити – на жаль не підходить.)

Форми з грубої польської лози призначені для кінцевого вистоювання тіста. Лоза - природній матеріал, а тому дозволяє тісту «дихати» під час підйому та залишає красивий спіральний малюнок на скоринці готового хліба. При бережному використанні служитиме вам довгі роки.

Спосіб застосування надзвичайно простий: посипати внутрішню поверхню корзинки борошном і покласти туди тісто для подальшого вистоювання. Після закінчення часу вистоювання акуратно перевернути форму, перекласти заготовку на деко (протвинь) з подальшим випіканням в печі.

Очищення корзинок з лози для вистоювання хліба просте. Досить постукати по кошику для того, щоб обсипалися залишки борошна. При необхідності можна промити під струменем води і дати висохнути природним шляхом, або помістити в ще теплу піч.

 

 

     

 .

.

.

Градусник для тіста

8. Градусник для тіста

Контроль за температурою тіста у хлібопекарній справі є вкрай необхідним для забезпечення контрольованого тісто ведення.

Вартість: 180 грн.

.

.

.

.

.

.

Рукавиці пекарські

9. Рукавиці пекарські

Довгі до ліктя зі вставкою із замші із внутрішнього боку

Вартість: 135 грн.

 

 

 

Технолог по хлібу на пекарню

Навчання персоналу для роботи на пекарні - наша ексклюзивна послуга!

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЗАПУСК ХЛІБОПЕКАРНІ

.

Навчаємо хлібопекарському мистецтву:

«Хліб та здоба»
За час навчання, що становить 7 робочих днів, навчаємо випікати до 40 рецептур хлібобулочних виробів які користуються стабільним попитом. Особливо актуально для нових хлібопекарень котрим важливо одразу запустити достатній асортимент продукції, що дозволить швидко вийти на ринок та завоювати його. Також актуально для діючих хлібопекарень котрі прагнуть по-новому переглянути діючі рецептури і запустини нові.

«Командна робота»
Налагоджуємо командну роботу на досягнення поставлених цілей. Актуально як для нових (введення в курс та відлагодження командної роботи) так і для діючих (пошук і виправлення прогавин) хлібопекарень.

.

.

Допомагаємо вирішувати проблеми з якими зустрічаються нові і діючі хлібопекарні:

Проблема №1. «Асортимент»
Сьогодні завойовувати ринок потрібно асортиментом і якісною продукцією! Особливо актуально для нових хлібопекарень коли на початках асортимент продукції не є великим, а впровадження і відлагодження нових рецептур займає надто багато часу. Також актуально для діючих хлібопекарень де асортимент невеликий і власними силами ніяк не вдається його збільшити.

Проблема №2. «Брак продукції»
Через несвідомі помилки персоналу, хлібопекарня весь час стикається із браком продукції. Частково брак списується у вигляді штрафу з зарплатні працівника (що негативно позначається на швидкоплинності кадрів і ще більше погіршує проблему). Частково брак списується за рахунок власників. Частково іншими шляхами. І якщо підрахувати, скільки такого браку продукції назбирується за рік, то над вирішенням цієї проблеми однозначно варто задуматися!

Проблема №3. «Страх нового»
Ця проблема особливо актуальна для нових хлібопекарень коли працівникам довго не вдається досягти хорошої якості продукції. А все тому що обладнання нове для працівників і без допомоги досвідченого технолога колектив досить довго освоює особливості роботи з новим обладнанням.

.

.

Тривалість навчання: 7-9 днів.

Нами доведено, що цього часу цілком достатньо аби побудувати злагоджену командну роботу на хлібопекарні, аби передати та засвоїти необхідні знання та навики "хлібопекарства", аби полюбити та вміти випікати завжди смачну та якісну хлібобулочну продукцію.

.

.

Часте запитання: «Це ми маємо кудись до вас приїхати?» 
Відповідь 1: Ми приїжджаємо до вас і на вашому обладнанні навчаємо ваших працівників усього що ми вміємо. 
Відповідь 2: Ваш працівник/працівники, можуть приїхати до нас і на нашому обладнанні, з нашим колективом, навчитись усього що ми вміємо.

Часте запитання: «Дорога і проживання входить у цю вартість?» 
Відповідь: Дорога оплачується Замовником. Проживання забезпечується замовником, це може бути готель/міні готель/хостел чи інші можливі варіанти.

Часте запитання: «Які рецептури входять у вартість?» 
Відповідь: До 22 видів булочок, до 12 видів формового хліба, до 4 видів подового хліба, 2 багета.

.

Вартість визначається в індивідуальному порядку та залежить від поставлених задач.

.

Асортимент:

 

БУЛОЧКИ:

Бутербродна овальна, 90г.

Ватрушка, 80г.

Плюшка, 90г.

Чайна, 65г.

Шишка, 90г.

Для гамбургера, 95г.

З висівками, 95г.

З вишнею, 90г.

З капустою, 80г.

З кремом, 85г.

З маком, 75г.

З повидлом, 80г.

З сезамом, 95г.

З часником, 200г.

З яблуками, 80г.

Зі сливами, 90г.

Рогалик сирний, 90г.

Рогалик з повидлом, 350г.

Рулет з маком, 350г.

Хала/Калач/Плетенка Львівська, 380г.

Хлібець какао/шоколад, 500г.

Та інші

ХЛІБ ФОРМОВИЙ:

Хліб Сайка, 500г.

Хліб цибулевий, 500г.

Хліб гарбузовий, 600г.

Хліб висівковий, 520г.

Бездріжджовий, 500г.

Карпатський, 690г.

Тостовий, 600г.

Бородінський, 460г.

З чорносливом, 460г.

З горіхом, 460г.

З гречки, 410г.

Формовий хліб, 520г.

Та інші

ПОДОВІ ХЛІБА:

З сезамом (овальної форми, три надрізи зверху і посипано сезамом), 690г.

Карпатський, 690г.

З висівки, 600г.

Кукурудзяний, 250г.

Цибулевий, 710г.

Та інші

 

БАГЕТИ:

Багета

 

Сировина: Борошно вищий ґатунок, перший і жито. Цукор, сіль, маргарин, олія, дріжджі пресовані. Курячі яйця. Сезам, мак. Коріандр для бородінського хліба. Солод. Повидло. Сир. Та інші інградієнти згідно обраних рецептур.

 

 

 

Група компаній ГАЛПАСТ-МАШ об'єднує українських виробників якісного та сучасного обладнання для міні пекарень. Ми підберемо обґрунтований і найоптимальніший комплект обладнання для міні-пекарні за абсолютно розумною ціною. Навчимо ваш персонал працювати в команді, випікати якісну та смачну хлібобулочну продукцію. Звертайтесь.

Василь Дичко. Підбір обладнанняОлег Подоляк. Інструктор. Навчання пекарів. Навчання тістомісів. Навчання формувальників

Телефонуйте:
050-910-23-62, 097-585-99-05, 063-113-07-97
Пишіть:
info@galpast-mash.com.ua
Графік праці:

Пн–Сб: з 9:00 до 20:00,
Сб: з 9:00–17:00

Заходьте:
вул. В. Великого 51, м. Львів
вул. Котлова 129, м. Харків
вул, К. Малевича 66, м. Київ
вул. Стартова 3 б, м. Запоріжжя

 • Ваш перелік
  "Перелік порівняння" порожній
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар у перелік побажань, потрібно