• Ваш перелік
  "Перелік порівняння" порожній
097-585-99-05, 050-910-23-62

Пн–Пт: з 9:00 до 20:00
Сб: з 9:00 до 17:00

Комплекти обладнання

 • Пекарня до 1000кг або до 1500кг тіста в зміну. Комплект обладнання для пекарні Оптимальний

  Міні хлібопекарні УкраїнаПіч ротаційна для пекарні УкраїнаВипікати можна все що завгодно (+ кондитерські вироби також). Працювати просто і легко - закатав вагонетку з продукцією в ротаційну піч «MELANI LUX», двері закрив і все - вироби випікаються. Для зміни досить 3 людини (4-5, якщо буде більше булочок, ніж великих хлібів і якщо продуктивність перевищить 300кг тіста за зміну). Крім обладнання, ми можемо провести навчання персоналу: повністю налагодимо технологічний процес. Досвід роботи у нас понад 15 років. Звертайтесь!

  Детальний опис

  Завантажити специфікацію

  Переглянути відео та фото

 • Пекарня до 500кг тіста в зміну. Комплект обладнання для пекарні Оптимальний

  Піч електрична для пекарні до 500кг ОптимальнаВипікати можна все що завгодно. Піч випікає круглий та овальний хліб масою до 0,6кг на усіх деках - відстань між деками дозволяє. Піч особливо багато може випекти формового хліба, тобто соціального - 60 штук за 1 раз!  Як бачимо пекарня на основі цієї печі є чимось середнім між дуже малою пекарнею і великою пекарнею, але разом з тим відчутно продуктивна і вимагає значно меншу площу приміщення та що головне є доступною по ціні. Працювати просто і легко - відкрив дверцята, заклав дека з продукцією, двері закрив і все - вироби випікаються! Перевага пароконвекційних печей у більшій виробничій потужності. За один раз можна одразу великих 8 деко розміром 600х800мм продукції випекти. Робоча потужність печі неймовірно низька, всього 24 кВт/год і це вже разом з камерою вистійки. Для зміни досить 2-3 людини (3-4, якщо буде повне завантаження по дрібноштучці або 3 людини і докупити необхідне устаткування для автоматизації процесів). Звертайтесь!

  Детальний опис

  Завантажити специфікацію

  Переглянути відео та фото
 • Пекарня до 300кг тіста в зміну. Комплект обладнання для пекарні Оптимальний

  Піч пароконвекційна Вейшеу на 10 рівнів купити в УкраїніВипікати можна у досить великих кількостях різноманітну дрібноштучку (+ кондитерські вироби також). Хліб звісно також, але уже у менших кількостях. Працювати просто і легко - відкрив дверцята, заклав дека з продукцією, двері закрив і все - вироби випікаються! Перевага пароконвекційних печей у більшій виробничій потужності в порівнянні із пекарськими шафами. За один раз можна випікати одразу 10 деко розміром 600х400мм. Робоча потужність печі неймовірно низька, від 7 кВт/год. Для зміни досить 2-3 людини (3-4, якщо буде повне завантаження по дрібноштучці). Звертайтесь!

  Детальний опис

  Завантажити специфікацію

  Переглянути відео та фото
 • Пекарня до 100кг тіста в зміну. Комплект обладнання для пекарні Оптимальний

  Піч пароконвекційна RUSLANA RP64Випікати можна у досить великих кількостях різноманітну дрібноштучку (+ кондитерські вироби також). Хліб звісно також, але уже у дуже обмежених кількостях, точніше сказати "для наявності". Працювати просто і легко - відкрив дверцята, заклав дека з продукцією, двері закрив і все - вироби випікаються! Перевага пароконвекційних печей у більшій виробничій потужності в порівнянні із пекарськими шафами. За один раз можна випікати одразу 4 деко розміром 600х400мм. Робоча потужність печі неймовірно низька, від 4 кВт/год. Для зміни досить 2-3 людини (3-4, якщо буде повне завантаження по дрібноштучці). Звертайтесь!

  Детальний опис

  Завантажити специфікацію

  Переглянути відео та фото
 • Пекарня до 400кг тіста в зміну. Комплект обладнання для пекарні Оптимальний

  Піч конвекційна XB 693Випікати можна все що завгодно. Піч випікає круглий та овальний хліб масою до 0,6кг на усіх деках - відстань між деками дозволяє. Піч особливо багато може випекти формового хліба, тобто соціального - 60 штук за 1 раз!  Як бачимо пекарня на основі цієї печі є чимось середнім між дуже малою пекарнею і великою пекарнею, але разом з тим відчутно продуктивна і вимагає значно меншу площу приміщення та що головне є доступною по ціні. Працювати просто і легко - відкрив дверцята, заклав дека з продукцією, двері закрив і все - вироби випікаються! Перевага пароконвекційних печей у більшій виробничій продуктивності. За один раз можна одразу великих 8 деко розміром 600х800мм продукції випекти. Потужність печі неймовірно низька, всього 24 кВт і це вже разом з камерою вистійки тіста. Для зміни досить 2-3 людини (3-4, якщо буде повне завантаження по дрібноштучці або 3 людини і докупити необхідне устаткування для автоматизації процесів). Звертайтесь!

  Детальний опис

  Завантажити специфікацію

  Переглянути відео та фото
 • Пекарня НА ДРОВАХ! На основі печі хлібопекарної промислового типу П'ЄЦ-ДМ. Хліб, здоба і не тільки. Комплект обладнання ЕКО до 300кг, до 500кг, або до 700кг тіста в зміну

  Піч на дрова для хлібопекарні. УкраїнаНавідміну від класичних печей піч хлібопекарна на дрова, з парозволоженням, промислового типу П'ЄЦ-ДМ втричі продуктивніша! Безперервність випікання протягом усієї зміни роботи пекарні! Потужне парозволоження забезпечить гарну глянцеву кірочку не гіршу, а то й кращу, ніж італійські печі брендових виробників! Окрім того, неймовірний аромат хліба випечений на дровах - усе це робить піч П'ЄЦ-ДМ хорошою та надійною альтернативою для запуску хлібопекарні із широким асортиментом продукції! І ще, що сьогодні як ніколи важливо, це економія на енергоносіях, бо дрова порівняно з газом, електрикою чи палєтами значно дешевші! А хто економить - той заробляє! Звертайтесь!

  Детальніше

 • Пекарня до 1000кг тіста в зміну. Комплект обладнання для пекарні ЕКОНОМ

  Піч стаціонарна NASTE хлібопекарнаВипікати можна все що завгодно (+ кондитерські вироби також). Працювати просто і легко - закатав вагонетку з продукцією в стаціонарну піч «NASTE», двері закрив і все - вироби випікаються! Для зміни досить 3 людини (4-6, якщо буде більше булочок, ніж великих хлібів і якщо продуктивність перевищить 0,5 тони за зміну). Крім обладнання, ми можемо провести навчання персоналу: повністю налагодимо технологічний процес. Досвід роботи у нас понад 15 років. Звертайтесь!

  Детальніше

  Завантажити специфікацію


 • Пекарня до 250кг або до 500кг тіста в зміну. Комплект обладнання СУПЕР ЕКОНОМ

  Жарочна шафаВипікати можна хліб формовий, хліб круглий і овальний, також можна випікати різноманітні булочки (+ кондитерські вироби також). Працювати просто і легко - відкрив дверцята, заклав противні з продукцією, двері закрив і все - вироби випікаються! Робоча потужність печі неймовірно низька, всього 11 кВт/год. Для зміни досить 2 людини (3-4, якщо буде повне завантаження). Звертайтесь!

  Детальніше

  Завантажити специфікацію

 • Технологічний запуск хлібопекарень (Курси пекарів. Технології. Рецептури. Навчаємо випікати хліб та здобу)

  Навчання персоналу Пекарня Технолог хлібопекарського виробництваЗа більш як 15 річний досвід у нас назбиралось багато перевірених часом рецептур по випічці різноманітних хлібобулочних виробів. Цей безцінний досвід ми готові передати вам. 

  Детальніше

 • Ваш перелік
  "Перелік порівняння" порожній
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар у перелік побажань, потрібно