• Ваш перелік
  "Перелік порівняння" порожній
097-585-99-05, 050-910-23-62, 063-113-07-97

Пн–Пт: з 9:00 до 20:00
Сб: з 9:00 до 17:00

Комплекти обладнання

 • Міні-пекарня. Комплект обладнання ОПТИМАЛЬНИЙ, до 900кг або до 1300кг тіста в зміну

  Міні хлібопекарні УкраїнаПіч ротаційна ПРХ-М, хлібопекарна та кондитерська. УкраїнаВипікати можна все що завгодно (+ кондитерські вироби також). Працювати просто і легко - закатав вагонетку з продукцією в РОТАЦІЙНУ піч «ПРХ-М», двері закрив і все - вироби випікаються. Для зміни досить 3 людини (4-5, якщо буде більше булочок, ніж великих хлібів і якщо продуктивність перевищить 500кг тіста за зміну). Крім обладнання, ми можемо провести навчання персоналу: повністю налагодимо технологічний процес. Досвід роботи у нас понад 15 років. Звертайтесь!

  Детальніше


 • Міні-пекарня. Комплект обладнання ЕКОНОМ, до 300кг, або до 500кг тіста в зміну

  Піч конвекційна XB 693Випікати можна різноманітну дрібноштучку (+ хліб кондитерські вироби також) у досить великих кількостях. Хліб звісно також, але уже у менших кількостях. Працювати просто і легко - відкрив дверцята, заклав дека з продукцією, двері закрив і все - вироби випікаються! Перевага пароконвекційних печей у більшій виробничій потужності. За один раз можна одразу 10 або 16 деко розміром 600х400мм продукції випекти (в залежності від обраної печі). Робоча потужність печі неймовірно низька, від 7 кВт/год. Для зміни досить 2-3 людини (3-4, якщо буде повне завантаження по дрібноштучці). Звертайтесь!

  Детальніше
 • Міні-пекарня НА ДРОВАХ! На основі печі хлібопекарної промислового типу П'ЄЦ-ДМ. Хліб, здоба і не тільки. Комплект обладнання ЕКО до 300кг, до 500кг, або до 700кг тіста в зміну

  Піч на дрова для хлібопекарні. УкраїнаНавідміну від класичних печей піч хлібопекарна на дрова, з парозволоженням, промислового типу П'ЄЦ-ДМ втричі продуктивніша! Безперервність випікання протягом усієї зміни роботи пекарні! Потужне парозволоження забезпечить гарну глянцеву кірочку не гіршу, а то й кращу, ніж італійські печі брендових виробників! Окрім того, неймовірний аромат хліба випечений на дровах - усе це робить піч П'ЄЦ-ДМ хорошою та надійною альтернативою для запуску хлібопекарні із широким асортиментом продукції! І ще, що сьогодні як ніколи важливо, це економія на енергоносіях, бо дрова порівняно з газом, електрикою чи палєтами значно дешевші! А хто економить - той заробляє! Звертайтесь!

  Детальніше

 • Міні-пекарня. Комплект обладнання ЕКОНОМ, до 900кг тіста в зміну

  Піч стаціонарна КНВ-2-120 хлібопекарнаВипікати можна все що завгодно (+ кондитерські вироби також). Працювати просто і легко - закатав вагонетку з продукцією в СТАЦІОНАРНУ піч «КНВ-2-120», двері закрив і все - вироби випікаються! Для зміни досить 3 людини (4-6, якщо буде більше булочок, ніж великих хлібів і якщо продуктивність перевищить 0,5 тони за зміну). Крім обладнання, ми можемо провести навчання персоналу: повністю налагодимо технологічний процес. Досвід роботи у нас понад 15 років. Звертайтесь!

  Детальніше


 • Міні-пекарня. Комплект обладнання СУПЕР ЕКОНОМ, до 250кг або до 500кг тіста в зміну

  Жарочна шафаВипікати можна хліб формовий, хліб круглий і овальний, також можна випікати різноманітні булочки (+ кондитерські вироби також). Працювати просто і легко - відкрив дверцята, заклав противні з продукцією, двері закрив і все - вироби випікаються! Робоча потужність печі неймовірно низька, всього 11 кВт/год. Для зміни досить 2 людини (3-4, якщо буде повне завантаження). Звертайтесь!

  Детальніше

 • Технологічний запуск хлібопекарень (Технології. Рецептури. Навчаємо випікати хліб та здобу)

  Навчання персоналу Пекарня Технолог хлібопекарського виробництваЗа більш як 15 річний досвід у нас назбиралось багато перевірених часом рецептур по випічці різноманітних хлібобулочних виробів. Цей безцінний досвід ми готові передати вам. 

  Детальніше

 • Проектування хлібопекарень (будь якої продуктивності)

  Проектування хлібопекареньДосвід проектування понад 10 років. Дистанційне виконання. Власна виробнича база. Швидкі терміни проектування. Швидка адаптація до виробничих вимог підприємств по виготовленню металоконструкцій. Висока якість виконання робіт. Звертайтесь!

  Детальніше


Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар у перелік побажань, потрібно