• Ваш перелік
    "Перелік порівняння" порожній
097-585-99-05, 050-910-23-62

Пн–Пт: з 9:00 до 20:00
Сб: з 9:00 до 17:00

Фотографії + відео технологічного запуску хлібопекарні до 1500кг тіста в зміну. Донецька область

Обладнали та успішно провели технологічний запуск пекарні Оптимальна продуктивністю до 1500кг тіста в зміну. 
UPD: Додали коротке відео-презентацію електричної ротаційної печі Melani LUX 

.

Навчання пекарів проводимо по всій Україні. Звертайтесь

ЗавантажитиЗавантажити специфікацію на комплект обладнання Оптимальний продуктивністю до 1500кг тіста в зміну (файл у форматі Exel ~10MB, обладнання, параметри, ціни)

.

ФОТОГАЛЕРЕЯ + відео

.

Зняли коротке-відео презентацію ротаційної печі MELANI LUX. 

.

Фотографії зроблено буквально в перший день після підключення та налагодження обладнання. Інструктор Олег (в білій кепці) приїхав аби провести технологічний запуск пекарні, що складається із ряду практичних занять, виконуючи які працівники навчаються пекарській справі згідно посадових обов'язків: тістоміс, формувальник, пекар, помічник формувальника. Також по ходу озвучувались та виконувались інші види робіт по підготовці до зміни, закупівлі та обліку сировини тощо.

Ротаційна піч MELANI LUX вітчизняного виробництва це доступне обладнання для пекарні коли потрібно випікати багато різноманітної хлібобулочної продукції. Ротаційні печі MELANI LUX укомплектовані потужним парогенератором європейського взірця, що дозволяє добитись тонкої, хрумкої та рум'яної кірочки. Доступна українська ціна.

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Ротаційна піч Melani LUX Обладнання для пекарні

Вагонетка до ротаційної печі Melani LUX виконана із верхнім кріпленням. Всередині печі вагонетка зачіпається кріпленням за привід, припіднімається та обертається навколо своєї осі. Це простий і водночас надійний механізм європейського взірця, що дозволяє добитись ідеальної рівномірності пропікання продукції. Саме тому ротаційні печі для пекарень, коли мова йде про великі печі, добре себе зарекомендували, тому що одночасно випікається велика кількість продукту, вкрай важливо аби весь продукт був рівномірно пропечений і ротаційні печі із цією задачею справляються завжди.

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Ротаційна піч Melani LUX Обладнання для пекарні

Зручно робочі рецептури роздрукувати та закріпити на стіні. Для захисту від забруднення роздруковані листочки кладуть в прозорі поліетиленові файли. Під час роботи так набагато зручніше працювати, аніж коли рецептури у вигляді зошита.

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Ротаційна піч Melani LUX Обладнання для пекарні

Перше формування цибулькового хліба :)

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Ротаційна піч Melani LUX Обладнання для пекарні

Пекарню було обладнано алюмінієвими перфорованими деками розміром 60х40см, або як видно на фотографії це "половина" від тих що можуть поміститись на вагонетку 60х80см. Дека меншого розміру 60х40см зручну використовувати для випікання невеликої продукції, так легше працювати, особливо коли на пекарні працюють жінки. А от для випікання хліба, особливо коли мова про хліб масою більше 600грам, зручніше використовувати якраз більший розмір деко 60х80см, тому що більше поміщається хліба.

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Ротаційна піч Melani LUX Обладнання для пекарні

Пекарня продуктивністю до 1500кг тіста в зміну комплектується камерою вистійки тіста Grow-UP Lite. Це доступне за ціною і досить добре обладнання для пекарні, тому що тут доступна повна автоматизація процесів, автоматична підтримка заданих параметрів вологості та температури. Камера вистійки тіста Grow-UP Lite розрахована на дві вагонетки, що не менш важливо тут двоє дверей. Все це дозволяє пекарю вільно почуватись і не хвилюватись що тісто не встигне підійти до наступної випічки. Таким чином піч, а особливо коли це ротаційна піч, ніколи не простоюватиме, пекарня буде рентабельнішою та продуктивнішою.

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Камера вистійки тіста Обладнання для пекарні

Перший випечений хліб на щойно відкритій пекарні. Під час навчання пекарів відпрацьовуються усі важливі моменти що стосується рецептур та технології загалом. На що впливає цукор і сіль, на що впливає вистійка якщо змінити температуру чи вологість, на що впливає температура тіста і багато іншого. Це все можна зрозуміти безпосередньо виконавши спостереження та проаналізувавши результат своєї праці.

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Ротаційна піч Melani LUX Обладнання для пекарні

Один із параметрів випеченої продукції це відсоток висушення після випікання. Наприклад тістова заготовка важила 650грам, а після випічки важить 596грам, отже відсоток висушення становить 8,4%. Цей показник потрібно враховувати в багатьох аспектах виробництва. Також цей показник може бути індикатором, щоб розуміти чи добре випечений хліб.

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Ротаційна піч Melani LUX Обладнання для пекарні

Базово «пекарня оптимальна продуктивністю до 1500кг» тіста в зміну комплектується тістомісильною машиною економ класу на відкатну діжу ємністю 140 літрів. Переваги тістомісильної машини економ класу це доступна ціна, що в рази менша за європейські аналоги. Також перевагою є комп'ютерне управління, можна вказати час замішування тіста окремо для першої і другої швидкості, а після завершення тістомісильна машина зупиниться і кришка підніметься, працівник оцінює степінь замішування і за потреби можна продовжити заміс. Також ще однією перевагою тістомісильної машини економ класу є те, що діжі тут відкатні, тобто після завершення замісу, працівник відкатує діжу з тістом ближче до столу і одразу закатує іншу діжу та вмикає тістомісильну машину. Якщо б діжа була фіксована, потрібно було б виймати тісто руками (а це 20-80кг) на що потрібен час і бажано тісто одразу на стіл викладати, тобто тістоміс бажано ближче до столу розмістити, за потреби почистити діжу і, власне, готувати наступний заміс, на це все піде не мало часу.

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Тістомісильна машина Обладнання для пекарні

Базово, в цілях економії бюджету, тістомісильна машина на відкатну діжу ємністю до 140 літрів комплектується місильним органом із вуглекислої сталі, яку достатньо вкінці зміни змастити олією. За бажанням місильний орган може бути із нержавіючої сталі.

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Тістомісильна машина Обладнання для пекарні

Гарний зовнішній вигляд ротаційної печі для пекарні Melani LUX дозволяє відкривати пекарні "відкритого типу", тобто коли покупці бачать виробництво. Фасадне облицювання виконане із товстої якісної нержавіючої сталі. Велике оглядове вікно із подвійного склопакету, підсвітка всередині печі, все це дозволяє спостерігати за процесом випікання. Ручка виконана із цільного нержавіючого профілю надійна та ніколи не зламається.

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Ротаційна піч Melani LUX Обладнання для пекарні

Ротаційна піч для пекарні Melani LUX укомплектована комп'ютерним управлінням, що дозволяє запрограмувати багато програм з різними параметрами випікання, можна змінювати все що необхідно: температуру розігріву, температуру випікання на декількох кроках, час подачі запаровки на початку і вкінці. Завершення програми супроводжується звуковим та світловим сигналами. Програмування просте та надійне.

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Ротаційна піч Melani LUX Обладнання для пекарні

Ротаційна піч для пекарні Melani LUX укомплектовано великим витяжним вентилятором 250мм, що спрацьовує як тільки відчиняються двері, тим самим оберігаючи пекаря і відводячи гарячі випари з пекарної камери.

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Ротаційна піч Melani LUX Обладнання для пекарні

Перший день технологічного запуску пекарні завершився :) Випекли трохи формового, трохи овального та круглого хліба. Випекли пшеничний та пшенично-житній. Також випекли цибульковий хліб.

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Навчання пекарів Обладнання для пекарні

Ротаційна піч Melani LUX випікає практично будь яку хлібобулочну продукцію у досить великих кількостях. Так наприклад за один раз піч може випекти 105-135 хліба квадратного, 80-98 хліба подового (круглого/овального), здоби багато наприклад звичних розмірів 300-400 булочок. Перелік можна продовжувати. Ротаційна піч це сучасна технологія, коли вагонетка обертається навколо джерела тепла, тим самим забезпечується рівномірність пропікання усієї продукції.

Попереду ще цілий тиждень навчання, учні здібні та працьовиті, націлені на результат :)

Відкрити пекарню в Україні Галпаст-Маш Ротаційна піч Melani LUX Обладнання для пекарні

.

Запускаємо пекарні по всій Україні

Група компаній ГАЛПАСТ-МАШ об'єднує українських виробників якісного та сучасного обладнання для міні пекарень. Ми підберемо обґрунтований і найоптимальніший комплект обладнання для міні-пекарні за абсолютно розумною ціною. Навчимо ваш персонал працювати в команді, випікати якісну та смачну хлібобулочну продукцію. Звертайтесь.

Станом на 2020 рік ми допомогли запустити більше 65 пекарень по всій Україні.

Пекарні різні за продуктивністю, з різним обладнанням, розміщені в різних приміщеннях, Це великий досвід який ми пройшли разом із замовниками. Звертайтесь до нас і ми допоможемо вам відкрити пекарню.

Василь Дичко. Підбір обладнанняОлег Подоляк. Інструктор. Навчання пекарів. Навчання тістомісів. Навчання формувальників

Телефонуйте:
097-585-99-05, 050-910-23-62
Пишіть:
e-mail: info@galpast.ua
Графік праці:

Пн–Пт: з 9:00 до 20:00,
Сб: з 9:00–17:00

.

ГОТОВІ КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕКАРНІ

Комплект обладнання для пекарні до 100кг тіста в зміну Комплект обладнання для пекарні до 300кг тіста в зміну Комплект обладнання для пекарні до 400кг тіста в зміну Комплект обладнання для пекарні до 500кг тіста в зміну Комплект обладнання для пекарні до 1500кг тіста в зміну

Пекарня продуктивністю до 100кг тіста в зміну. Невелика пекарня що потребує буквально декілька метрів квадратних виробничого приміщення. Пекарню часто розміщають в приміщенні магазину. Випікається мала продукція для власних потреб і трохи хліба для асортименту.

Пекарня продуктивністю до 300кг тіста в зміну. Ця пекарня уже може випікати хліб в необхідній кількості для своїх потреб і навіть трішки для сусідів і це не рахуючи малої продукції.

Пекарня продуктивністю до 400кг тіста в зміну. Все те саме, тільки тут потрібно дещо більше місця. Якщо таку пекарню розміщати в магазині, це має бути більший магазин ніж зазвичай. Пекарня компактна, доступна по ціні та досить продуктивна, достатньо для своїх потреб і для сусідів.

Пекарня продуктивністю до 500кг тіста в зміну. Це вже більш серйозніший рівень. Ця пекарня підходить для більшого магазину ніж зазвичай. Працювати легше, колектив такий самий, а продуктивність більша. Тут є "запас" по продуктивності на майбутнє збільшення пекарні.

Пекарня продуктивністю до 1000кг або до 1500кг тіста в зміну. Зазвичай такі пекарні орієнтовані виключно на доставку випеченої продукції по магазинам. Одноразово випікається досить велика кількість продукції. Відповідно пекарня дуже продуктивна, при тому що колектив буквально на 1-2 працівника більший ніж в попередніх пекарнях.

Відкрити пекарню в Україні

  • Ваш перелік
    "Перелік порівняння" порожній
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар у перелік побажань, потрібно