• Ваш перелік
    "Перелік порівняння" порожній
097-585-99-05, 050-910-23-62

Пн–Пт: з 9:00 до 20:00
Сб: з 9:00 до 17:00

Фотографії технологічного запуску хлібопекарні до 300кг тіста в зміну. Донецька область

Перший день, перша година, перший заміс, перший батон - фотографії технологічного запуску пекарні до 300кг тіста в зміну.

UPD: Додали ще фотографії з другого дня

.

Детальний опис обладнання для пекарні продуктивністю до 300кг тіста в зміну

Навчання пекарів проводимо по всій Україні. Звертайтесь

ЗавантажитиЗавантажити специфікацію на комплект обладнання Оптимальний продуктивністю до 300кг тіста в зміну (~10MB, обладнання, параметри, ціни)

.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

.

Тісто це не просто замішані в тістомісильній машині інгредієнти. Тісто це живий організм. Дріжджі які живуть в тісті, завдяки яким взагалі є можливим випікання як таке, вимагають до себе особливої уваги. Пекар який навчиться відчувати тісто, який навчиться розуміти що на що впливає, коли мова йде про тісто, у такого пекаря завжди випічка буде пишна, рум'яна та смачна. На фотографіях усі навчаються на дотик розуміти чи тісто вже підійшло, чи можливо ще потребує часу аби підійти, чи можливо вже перейшло (мається на увазі час перебування тіста в камері вистійки). Тут насправді дуже тонка справа. Суть така, що тісто, а конкретніше, дріжджі, які є в тісті, вони комфортно себе почувають за температури в межах 25-40 градусів. В довідниках зазначається і дуже часто що рекомендована базова температура для того аби тісто правильно і рівномірно підійшло, це 37 градусів. Про вологість повітря також не варто забувати, вказується значення в межах 80%. Так от, на міні пекарнях далеко не завжди знайдеться лабораторія для постійного моніторингу кислотності тіста чи його температури (всередині і ближче до кірочки). Тому доводиться працювати більш ручними методами. Тобто на дотик. Саме так. Доторкнувшись до тіста, досвідчений пекар практично одразу розуміє "Вже час? чи ще не час!". На фотографії усі учні навчаються на дотик розуміти яке тісто уже час закладати в піч, чи ще не час.

Навчання персоналу роботи на пекарні Технолог Михайло Дичко

Після того як тісто замісилось, йому потрібно дати трохи часу аби "відпочити". Така природа. Дотримуючись технології тістоведення, яке диктоване нам самою природою, у вас завжди тісто правильно буде підходити в камері вистійки, з таким тістом буде легше працювати, формувати, закатувати, обминати, розкатувати. А ось коли з тістом стає важко працювати, це перший сигнал що "щось не догледіли". Тому завдання інструктора, протягом 7-9 днів, за яких проводиться технологічний запуск пекарні, на практиці показати усі можливі варіанти розвитку подій.

Навчання персоналу роботи на пекарні Технолог Михайло Дичко

На фотографіях показані класичні батони із звичними на них декількома надрізами. Щодо надрізів. Кожен пекар по-своєму міркує як робити надрізи аби вони добре і широко розкрились, чи навпаки, щоб зарум'янились. Це тонка наука, яка набувається з досвідом.

Навчання персоналу роботи на пекарні Технолог Михайло Дичко

На фотографіях показано як учень вчиться закладати дека з продукцією в піч, щоб мінімізувати негативний вплив на тістові заготовки, щоб не поранитись (до гарячих поверхонь печі), щоб не робити зайвих рухів від яких руки втомлюються завчасно. Бути пекарем це робота, справжня робота.

Навчання персоналу роботи на пекарні Технолог Михайло Дичко

Навчання персоналу роботи на пекарні Технолог Михайло Дичко

На фотографіях показано випікання здоби, в даному випадку це булочки здобні в асортименті. Показано що продукт випікається на 5-ти деках. Хоча в печі, якою комплектується пекарня продуктивністю до 300кг тіста в зміну, в печі 10 рівнів. Тут потрібно розуміти, що фотографія зроблена під час технологічного запуску пекарні, тому повного завантаження печі не робили, це буквально другий день навчання. А щодо повного завантаження печі, то тут слід розуміти чітку логіку, що чим менший продукт за розміром, тим більша імовірність що він пропечеться на усіх 10-ти рівнях, і відповідно піч буде випікати максимальну можливість продукту. І, власне, чим більший продукт за розміром, тут мається на увазі в першу чергу "висота" то скоріше всього продукт випікатиметься не на всіх 10-ти рівнях, а "через-раз", тобто на 5-ти рівнях. Наприклад, булочка масою 60-80грам, зазвичай не є високою, а тому буде випікатись на усіх 10 рівнях.

Навчання персоналу роботи на пекарні Технолог Михайло Дичко

Навчання персоналу роботи на пекарні Технолог Михайло Дичко

.

Запускаємо пекарні по всій Україні

Група компаній ГАЛПАСТ-МАШ об'єднує українських виробників якісного та сучасного обладнання для міні пекарень. Ми підберемо обґрунтований і найоптимальніший комплект обладнання для міні-пекарні за абсолютно розумною ціною. Навчимо ваш персонал працювати в команді, випікати якісну та смачну хлібобулочну продукцію. Звертайтесь.

Станом на 2020 рік ми допомогли запустити більше 65 пекарень по всій Україні.

Пекарні різні за продуктивністю, з різним обладнанням, розміщені в різних приміщеннях, Це великий досвід який ми пройшли разом із замовниками. Звертайтесь до нас і ми допоможемо вам відкрити пекарню.

Василь Дичко. Підбір обладнанняОлег Подоляк. Інструктор. Навчання пекарів. Навчання тістомісів. Навчання формувальників

Телефонуйте:
097-585-99-05, 050-910-23-62
Пишіть:
e-mail: info@galpast.com
Графік праці:

Пн–Пт: з 9:00 до 20:00,
Сб: з 9:00–17:00

  • Ваш перелік
    "Перелік порівняння" порожній
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар у перелік побажань, потрібно