• Ваш перелік
    "Перелік порівняння" порожній
097-585-99-05, 050-910-23-62

Пн–Пт: з 9:00 до 20:00
Сб: з 9:00 до 17:00

Гарантія

Обладнання для пекарні Відкрити пекарню

БЕЗКОШТОВНЕ ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Гарантійне та сервісне обслуговування запорука збільшення терміну служби обладнання, швидке усунення несправностей, і, як наслідок, зведення до мінімуму часу простою в роботі зі збереженням виробничої потужності підприємства.

Завдяки розширеній мережі сервісних центрів, з якими працюємо на партнерських умовах, є можливість надавати безкоштовне сервісне обслуговування протягом усього гарантійного терміну.

- Гарантійне обслуговування на безкоштовній основі надається на габаритне та негабартине обладнання іноземного виробництва від імені Постачальника. При настанні гарантійного випадку, по місцю розташування обладнання, усе габаритне обладнання безкоштовно обслуговується представником офіційного сервісного центру. При настанні гарантійного випадку, усе негабаритне обладнання відправляється в центральний офіційний сервісний центр, доставка за рахунок покупця. Заміна/ремонт несправних деталей, надані безкоштовна. Виїзд представника технічної служби надається виключно в межах обласного центру;

- Гарантійне обслуговування на безкоштовній основі надається на габаритне та негабартине обладнання українського виробництва від імені Виробника. При настанні гарантійного випадку, Покупець відправляє несправну деталь Виробнику на повірку, та, при виявленні несправності, Виробник безкоштовно ремонтує несправну деталь, або при виявленні браку безкоштовно замінює браковану деталь на нову.

- Гарантійне та післягарантійне обслуговування надається згідно паспорту на обладнання.

Перед початком експлуатації необхідно ознайомитись із паспортом до обладнання, що передається Покупцю разом із іншими документами і самим обладнанням.

Технічний огляд обладнання можливий штатним персоналом із відповідним допуском, або компанією, що спеціалізується на даному виді обладнання.

Гарантійним випадком вважається випадок, у результаті якого придбане обладнання не функціонує або функціонує неналежним чином з вини Заводу виробника і такий випадок стався протягом гарантійного терміну. Заключення про гарантійність чи не гарантійність випадку здійснюється представником офіційного сервісного центру на основі проведеної експертизи. Несправність обладнання, що настала з вини покупця, через неправильне експлуатування чи неправильне підключення не вважається гарантійним випадком, усі роботи які будуть виконуватись по усуненню несправностей та усі запчастини які будуть відправлені за запит Покупця будуть виконуватись та надаватись на платній основі.

Ми завжди готові проконсультувати по будь-яких запитаннях, пов'язаних з особливостями установки і правилами експлуатації обладнання. Консультації також надаються технічного характеру, для штатних електриків, для оперативного реагування на незначну несправність.

.

ГОТОВІ КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕКАРНІ

Комплект обладнання для пекарні до 100кг тіста в зміну Комплект обладнання для пекарні до 300кг тіста в зміну Комплект обладнання для пекарні до 400кг тіста в зміну Комплект обладнання для пекарні до 500кг тіста в зміну Комплект обладнання для пекарні до 1500кг тіста в зміну

Пекарня продуктивністю до 100кг тіста в зміну. Невелика пекарня що потребує буквально декілька метрів квадратних виробничого приміщення. Пекарню часто розміщають в приміщенні магазину. Випікається мала продукція для власних потреб і трохи хліба для асортименту.

Пекарня продуктивністю до 300кг тіста в зміну. Ця пекарня уже може випікати хліб в необхідній кількості для своїх потреб і навіть трішки для сусідів і це не рахуючи малої продукції.

Пекарня продуктивністю до 400кг тіста в зміну. Все те саме, тільки тут потрібно дещо більше місця. Якщо таку пекарню розміщати в магазині, це має бути більший магазин ніж зазвичай. Пекарня компактна, доступна по ціні та досить продуктивна, достатньо для своїх потреб і для сусідів.

Пекарня продуктивністю до 500кг тіста в зміну. Це вже більш серйозніший рівень. Ця пекарня підходить для більшого магазину ніж зазвичай. Працювати легше, колектив такий самий, а продуктивність більша. Тут є "запас" по продуктивності на майбутнє збільшення пекарні.

Пекарня продуктивністю до 1000кг або до 1500кг тіста в зміну. Зазвичай такі пекарні орієнтовані виключно на доставку випеченої продукції по магазинам. Одноразово випікається досить велика кількість продукції. Відповідно пекарня дуже продуктивна, при тому що колектив буквально на 1-2 працівника більший ніж в попередніх пекарнях.

Навчання пекарів Україна Обладнання для пекарні

  • Ваш перелік
    "Перелік порівняння" порожній
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар у перелік побажань, потрібно