• Ваш перелік
  "Перелік порівняння" порожній
097-585-99-05, 050-910-23-62, 063-113-07-97

Пн–Пт: з 9:00 до 20:00
Сб: з 9:00 до 17:00

Цікаве зі світу хлібопекарень

 • Підбір персоналу для пекарні. Особливості. Проблематика. Поради

  Прийнявши тверде рішення відкрити міні пекарню підприємець часто вважає, що 90% справ уже позаду. Насправді це не зовсім так. Ми не хочемо нікого відмовляти, ні в якому разі так не думайте! Відкриття міні-пкарні це прекрасний крок підприємця за наявності необхідних ресурсів. Усіляких шиномонтажів, кіосків і т.д. можна зустріти мало не на кожному кроці і цим ніхто нікого не здивує, а можливо навіть і не втішить. А от міні-хлібопекарня що не кажи, а приємний вид діяльності, аромат щойно випеченої хлібобулочної продукції ні з чим не зрівняти і приноситиме радість кожного дня вам та вашим покупцям. Сьогодні ми спробуємо розповісти вам з якими особливостями зустрічаються новостворені пекарні, яку проблематику переживає пекарня протягом перших 2-3 місяців, та декілька порад яких варто дотримуватись.

 • Лінія для виробництва та пакування попкорну. Б/У

  Лінія для виробництва попкорну. Б/УУ 2015-му році підприємство закупило обладнання для виробництва та пакування попкорну. Пекарня почала стрімко розвиватись і до запуску попкорну "не дійшли руки". Станом на сьогодні пекарня забирає 100% усіх ресурсів. Підприємство продає дане обладнання. Тому, якщо ви плануєте запустити виробництво попкорну разом з пакуванням, радимо розглянути дану пропозицію. Обладнання варте уваги. Ціна дуже хороша.

  Детальніше
 • Обладнання для виробництва та пакування солодкої вати. Б/У

  Лінія для виробництва цукрової вати. Б/УУ 2015-му році діюче підприємство (пекарня) закупило обладнання для виробництва та пакування солодкої вати. Пекарня почала стрімко розвиватись і до запуску солодкої вати "не дійшли руки". Станом на сьогодні пекарня забирає 100% усіх ресурсів. Підприємство продає дане обладнання. Тому, якщо ви плануєте запустити виробництво солодкої вати разом з пакуванням, радимо розглянути дану пропозицію. Обладнання варте уваги. Ціна дуже хороша.

  Детальніше • Обладнання для пекарні Економ продуктивністю до 900кг тіста в зміну. Б/У

  Обладнання для хлібопепкарні Б/У Економ до 900кг тіста в змінуУ 2009-му році ми укомплектували пекарню Економ класу. З того часу минуло 7 років. Підприємство зросло в масштабах в тричі. Настав час оновлювати обладнання на продуктивніше та автоматизованіше, чим ми зараз і займаємось. Після 7-ми років служби підприємство продає обладнання. Тому, якщо ви плануєте відкрити пекарню за невеликий бюджет, радимо розглянути дану пропозицію. Обладнання варте уваги. Ціна дуже хороша.

  Детальніше • Не тістомісильна машина, а Термінатор )))

  Не тістоміс, а Термінатор )))Нас запросили в Пустоварівку, це біля Білої Церкви, аби налагодили виробництво невеликої пекарні. Такої тістомісильної машини ми ще не бачили (а бачили ми перебачили багато). Не тістомісильна машина, а Термінатор )))

  Детальніше


 • Чудова концепція красивої пекарні в межах населеного пункту або житлового масиву

  Пекарня на першому поверсіДо нас звернувся підприємець з Івано-Франківська, розказав що часто мандрує Європою і захопився ідеєю відкрити хлібопекарню! Але це не повинна бути звичайна хлібопекарня як усі в Україні звикли, що це великий будинок з великими печами де випікають хліб "кірпічь" і рогалики... Це повинна бути пекарня особлива! А щоб довго нам не тлумачити як, що і до чого, показав нам відео! Скажемо відверто - відео неймовірне!

  Детальніше


 • Відкриття пекарні на першому поверсі житлового будинку. Житловий комплекс на 600 квартир

  Пекарня на першому поверсіДо нас звернувся забудовник з проханням запропонувати проект пекарні для житлового кварталу на 600 квартир. Новозбудований житловий квартал уже був зданий в експлуатацію і більше половини квартир уже було продано. Але перед тим замовник попросив зорієнтувати по прибуткам які слід очікувати від діяльності пекарні. Хоча б орієнтовні. Наводимо уривок із наших розрахунків, гадаємо вам буде цікаво :)

  Детальніше


Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар у перелік побажань, потрібно