• Ваш перелік
  "Перелік порівняння" порожній
097-585-99-05, 050-910-23-62

Пн–Пт: з 9:00 до 20:00
Сб: з 9:00 до 17:00

Цікаве зі світу хлібопекарень

 • Чудова концепція красивої пекарні в межах населеного пункту або житлового масиву

  Пекарня на першому поверсіДо нас звернувся підприємець з Івано-Франківська, розказав що часто мандрує Європою і захопився ідеєю відкрити хлібопекарню! Але це не повинна бути звичайна хлібопекарня як усі в Україні звикли, що це великий будинок з великими печами де випікають хліб "кірпічь" і рогалики... Це повинна бути пекарня особлива! А щоб довго нам не тлумачити як, що і до чого, показав нам відео! Скажемо відверто - відео неймовірне!

  Детальніше


 • Відкриття пекарні на першому поверсі житлового будинку. Житловий комплекс на 600 квартир

  Пекарня на першому поверсіДо нас звернувся забудовник з проханням запропонувати проект пекарні для житлового кварталу на 600 квартир. Новозбудований житловий квартал уже був зданий в експлуатацію і більше половини квартир уже було продано. Але перед тим замовник попросив зорієнтувати по прибуткам які слід очікувати від діяльності пекарні. Хоча б орієнтовні. Наводимо уривок із наших розрахунків, гадаємо вам буде цікаво :)

  Детальніше


 • Відкриття пекарні в об'єднаних територіальних громадах ОТГ (Фото + Відео)

  Пекарня в об'єднаній територіальній громадіВідколи виникла можливість громадам об'єднюватись, різко збільшилась кількість пекарень на місцевих рівнях. І це дуже добрий показник, який чітко демонструє позитивні зміни з початком процесу децентралізації та законних можливостей об'єднюватись для громад у всіх сферах співпраці. 

  Ми займаємось пекарнями, допомагаємо вітчизняним виробникам знайти своїх покупців, тому пропонуємо коротку статтю щодо можливості запуску пекарні в межах ОТГ.

  Детальніше про пекарню в ОТГ


 • Ваш перелік
  "Перелік порівняння" порожній
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар у перелік побажань, потрібно