• Ваш перелік
  "Перелік порівняння" порожній
097-585-99-05, 050-910-23-62, 063-113-07-97

Пн–Пт: з 9:00 до 20:00
Сб: з 9:00 до 17:00

Цікаве зі світу хлібопекарень

 • Не тістомісильна машина, а Термінатор )))

  Не тістоміс, а Термінатор )))Нас запросили в Пустоварівку, це біля Білої Церкви, аби налагодили виробництво невеликої пекарні. Такої тістомісильної машини ми ще не бачили (а бачили ми перебачили багато). Не тістомісильна машина, а Термінатор )))

  Детальніше


 • Чудова концепція красивої пекарні в межах населеного пункту або житлового масиву

  Пекарня на першому поверсіДо нас звернувся підприємець з Івано-Франківська, розказав що часто мандрує Європою і захопився ідеєю відкрити хлібопекарню! Але це не повинна бути звичайна хлібопекарня як усі в Україні звикли, що це великий будинок з великими печами де випікають хліб "кірпічь" і рогалики... Це повинна бути пекарня особлива! А щоб довго нам не тлумачити як, що і до чого, показав нам відео! Скажемо відверто - відео неймовірне!

  Детальніше


 • Відкриття пекарні на першому поверсі житлового будинку. Житловий комплекс на 600 квартир

  Пекарня на першому поверсіДо нас звернувся забудовник з проханням запропонувати проект пекарні для житлового кварталу на 600 квартир. Новозбудований житловий квартал уже був зданий в експлуатацію і більше половини квартир уже було продано. Але перед тим замовник попросив зорієнтувати по прибуткам які слід очікувати від діяльності пекарні. Хоча б орієнтовні. Наводимо уривок із наших розрахунків, гадаємо вам буде цікаво :)

  Детальніше


 • Ваш перелік
  "Перелік порівняння" порожній
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар у перелік побажань, потрібно